cloud-icon

Potrzeby

 Konieczność dalszych zmian, wsparcie ciągłego rozwoju, kontynuacja realizacji rozpoczętych projektów oraz planowanie nowych kroków zabezpieczających przyszłość naszego miasta, to zagadnienia, z których każdy mieszkaniec oraz władza miasta zdają sobie z pewnością sprawę. Otwartość na głosy społeczeństwa są wspaniałym źródłem informacji, motywującym do działań Burmistrza oraz Radę Miasta.

design-icon

Plany

 Ciągły rozwój społeczno-gospodarczy Wisły z dobrymi "pomysłami na przyszłość" oraz posiadanie planów w poszczególnych dziedzinach życia gospodarczego, szkolnictwa, służby zdrowia, kultury i sportu (...), to podstawa naszych działań. Umiejętność korzystania ze środków zewnętrznych, jest bardzo ważnym zagadnieniem w obecnym okresie i na kolejne lata oraz wielką szansą.

feature-icon

Realizacja

 Realizacja programu zależy w dużej mierze od dostosowania go do możliwości prawnych, finansowych oraz zaangażowania władz w dążenie do wyznaczonych cełów. Zachęcamy Wszystkich do zapoznania się z naszymi działaniami. Informowanie Państwa jest bardzo istotnym aspektem naszego działania. Chcemy, aby Mieszkańcy Wisły byli z jednej strony świadomi naszych prac, z drugiej mogli się wypowiedzieć na ich temat.

Wystarczy informacji? Zanim wyłączysz komputer, nie zapomnij o kontakcie z nami!