Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Niejednokrotnie turyści na szlakach czują się zagubieni. Sytuacje takie spowodowane są niewystarczającym oznakowaniem. Pomocy w tej kwestji ponownie udzielił Burmistrz.

 Jest sprawą oczywistą, ale nie tak prostą, żeby utrzymywać, ba, poprawiać stan wspomnianego oznakowania. Często drzewa na których pomalowano w przeszłości "trzy poziome linie" już dawno na tartaku zapomniały, że w przeszłości spełniały bardzo zacną rolę.

 Każdego roku trzeba szukać nowych miejs, w celu wskazania wędrującym, ktrórędy przebiegają szlaki i gdzie właściwie aktualnie się znajdują. Zadanie to spoczywa na specjalistach - PTTK, bo któż się na tym bardziej zna.

 Jak co roku Burmistrz przekazał pieniądze w formie grantu, które mają być do tego celu wykorzystane. Wskazał również dodatkowo miesca i potrzebę oznakowania, gdyż oprócz już istniejących szlaków, konieczne jest tworzenie nowych dróg/ścieżek, o czym informują Tomka Bujoka mieszkańcy, Radni i członkowie Zarządów Osiedlowych.

 Trzema przykładami realizowanych już inicjatyw to: wyznaczenie dodatkowego odcinka szlaku z górnej stacji wyciągu krzesełkowego Skolnity do szlaku prowadzącego m. in. na Soszów, oznakowanie tablicami dojść do dworców kolejowych oraz odnowienie "trzech kopców" w miejscu turystycznym o tej samej nazwie, wraz z informacjami, skąd się ta nazwa wzięła.

 Dalsze pomysły i prace przygotowywane są m. in. w Referacie Promocji Urzędu Miasta, a ich realizacja z pewnością przyczyni się do podniesienia atrakcyjności Wisły, jako znanej i lubianej miejscowości turystycznej.

 

Oznakowanie Dworzec Kolejowy Wisła Uzdrowisko Oznakowanie Szlaki Wisła Uzdrowisko

 

 Komentarze   

0 #11 pani pozna pana 2018-10-18 16:09
Hello! Quick question that's totally off topic. Do you know how to make your site mobile friendly?
My weblog looks weird when viewing from my apple iphone. I'm
trying to find a theme or plugin that might be able to fix this issue.

If you have any recommendations, please share. Thanks!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

BIP Wisła

bipwisla

Wystarczy informacji? Zanim wyłączysz komputer, nie zapomnij o kontakcie z nami!