Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pierwsza zima nowego Burmistrza była bardzo dobrym czasem na analizę organizacji oraz realizacji prac związanych z odśnieżaniem. Szczególnie korzystnym jest fakt, że doświadczenie zebrane na początku kadencji będzie bardzo istotnym, ponieważ trzyletnie umowy z wykonawcami zlecenia dobiegają końca i będzie konieczne podpisanie nowych w drodze przetargu.

 

Komentarze   

0 #1 Wojciech 2015-04-01 23:50
To jest prawdziwy problem. Tej zimy, dokładnie mówiąc w przerwie świateczno-noworocznej to co działo się w tym temacie w Wiśle, wołało o pomstę do nieba. Przez co najmniej 3 dni mieliśmy totalny bałagan śnieżny w mieście. Jestem pewien, że wielu turystów, którzy w tym czasie przebywali w Wiśle porostu się zawiedli i więcej nie przyjadą... Próbuję się postawić w ich sytuacja, jeśli ja bym był w tym czasie gdzieś na wypoczynku i tak by to wszystko wyglądało to na pewno byłbym tam ostatni raz. Zwracam też uwagę, że Ustroń w tym samym czasie poradził sobie z tym problemem w ciągu 1 dnia (śniegu było w tym czasie tyle samo i tu i tu).
Moim zdaniem, mieszkańcy Wisły doskonale radzą sobie a takich warunkach, jednak turyści, którzy zostawiają nam pieniądze (a praktycznie wszyscy z nich żyjemy pośrednio lub bezpośrednio) sobie z tym nie radzą. Jeśli chcemy konkurować o tego turystę z innymi kurortami to takie problemy to jest naprawdę podstawa do szybkiego załatwienia.
Cytować
0 #2 jozef 2015-04-03 13:44
szkoda coś pisać jak sie coś napisze nie po myśli to administrator blokuje zaraz
Cytować
+1 #3 Andrzej Cienciała 2015-04-03 16:21
Cytuję jozef:
szkoda coś pisać jak sie coś napisze nie po myśli to administrator blokuje zaraz

Informuję, że nikt nic tu jeszcze nie blokował, a sugestia pana Józefa mija się z prawdą oraz z sensem powstania tej platformy, mającej służyć konstruktywnej współpracy na rzecz rozwoju Wisły. Wpisy anonimowe (szczególnie bez imienia i nazwiska autora), które nie wnoszą nic do rozmowy, może będą w przyszłości faktycznie blokowane (dziękuję za pomysły panu Józefowi). Autorów takich jak Pan Józef prosimy o publikację swoich postów na forach, które są (również im) znane z niskiego poziomu merytoryki. Proszę o wyrozumiałość
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

BIP Wisła

bipwisla

Wystarczy informacji? Zanim wyłączysz komputer, nie zapomnij o kontakcie z nami!