Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Okręg 05

Radny Rafal SkurzokRafał Skurzok (lat 38), żonaty, 1 dziecko, absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie uzyskał tytuł magistra oraz Biblijnego Seminarium Teologicznego we Wrocławiu. Od 2005 r. rodzinnie prowadzi Dom Wczasowy Krokus w Wiśle, a od 2008 roku jest Prezesem Zarządu Przedsiębiorstwa KOMPOL Sp. z o.o.

Jeden z założycieli Wiślańskiej Organizacji Turystycznej w 2008r., która działa na rzecz promocji miasta Wisły. Zależy mu na rozwoju miasta i podniesieniu standardu życia wiślan. Widzi i potrafi wykorzystać ogromny potencjał turystyczny Wisły. Są mu bliskie problemy lokalnych przedsiębiorców. Po pracy zajmuje się rodziną, mentoringiem społecznym (pomoc dla młodzieży), oraz prowadzeniem spotkań biblijnych. Osią jego zaangażowania nie jest rywalizacja, ale budowanie i szukanie dobra drugiego człowieka w myśl biblijnej zasady z Listu do Efezjan 4,29 "Niech nie wychodzi z waszych ust żadna mowa szkodliwa, lecz tylko budująca, zależnie od potrzeby, by wyświadczała dobro słuchającym".

 

rafal skurzok 11rafal skurzok 12rafal skurzok 13rafal skurzok 14rafal skurzok 15rafal skurzok 16rafal skurzok 17

Radny w okrgu nr 5
Ulice: ALEJA KSIĘDZA BISKUPA BURSCHE, BOCZNA, GÓRNOŚLĄSKA, KAMIENNA, KURYATTY, KWIATOWA, OLIMPIJSKA, OSIEDLE JARZĘBATA, PARTECZNIK, SZTWIERTNI. 

Kontakt z RADNYM

Wystarczy informacji? Zanim wyłączysz komputer, nie zapomnij o kontakcie z nami!