Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
dobry polityk - Radny od trzech kadencji

 

Kto uczęszcza na Sesje Rady Miasta Wisły, to z pewnością wie, że Radnymi tej kadencji oraz Burmistrz wyróżniają się determinacją w kompetentnym rozwiązywaniu problemów. Nie jest tajemnicą, że prym (jako również były radny) wiedzie w tym Tomek Bujok. Z pewnością wynika to z jego wieloletniego doświadczenia, a przez jedną kadencję jako przewodniczącego Rady Miasta. Niezwykłą orientację w zagadnieniach dotyczących procesów funkcjonowania Rady Miasta i Urzędu Miasta udowodnił już wielokrotnie, godnie reprezentując władzę  Wisły.

Otwartość na sygnały społeczeństwa oraz zrozumienie problemów mieszkańców cechują konstruktywną  pracę tego doświadczonego polityka. Niejednokrotnie w opozycji do innych, z przekonaniem, walczył i walczy o rozwiązania, które miały na celu rozwój naszego regionu, z uwzględnieniem dobra społecznego. Jego sugestie wykorzystywane były w wielu uchwałach podejmowanych w ciągu ostatnich czterech kadencji.

Trzeba podkreślić, że nie należy on do żadnej partii politycznej i pragnie suwerennie podejmować decyzje, zgodnie ze swoim sumieniem i poglądami.

 

Kontakt z Burmistrzem - Tomkiem Bujokiem

 

 

 

Wystarczy informacji? Zanim wyłączysz komputer, nie zapomnij o kontakcie z nami!