"człowiek stela" - od pokoleń w Wiśle

 

Burmistrz Miasta - Tomek Bujok pochodzi z rodziny mieszkającej "od zawsze" w Wiśle. Jego dom jest przesiąknięty nie tylko tradycjami, ale również potrzebą uczestniczenia w tworzeniu życia społecznego naszego miasta.

Jego aktywny udział w życiu społecznym jest mieszkańcom dobrze znany. Jego prywatne pasje wzbogacają często naszą codzienność.

Od wielu lat gra na organach w kościele ewangelickim w Wiśle Głębcach. Jego zdolności muzyczne uświetniły liczne imprezy lokalne, gdzie zadbał wraz ze swoją siostrą o ich oprawę muzyczną.

Ci z Wiślan, którzy dbają o tężyznę fizyczną, mają bardzo bliskie relacje z naszym Burmistrzem. Można często go spotkać m. in. na Tomek Bujok Burmistrz Miasta Wisłapiłkarskim boisku. Nieraz udało mu się wraz z drużyną "dokopać" przeciwnikowi. Własne zainteresowania aktywnym sportem udowadnia Tomek również wspierając jako Burmistrz (a wcześniej jako Radny / przewodniczący Rady Miasta) liczne inicjatywy sportowe w naszym mieście.

Szczególnym można też uznać kontakt Tomka Bujoka z mieszkańcami Wisły. (Kontakt Tomka Bujoka z mieszkańcami Wisły jest wyjątkowo bliski, spontaniczny i spektakularny). Pogodne usposobienie sprzyja relacjom w różnych środowiskach i na różnych płaszczyznach - prywatnie, biznesowo i politycznie (Tomek jest jednak bezpartyjny). Jako były Radny w trzech kadencjach oraz Burmistrz , wykorzystuje przekazywane mu przez społeczeństwo prośby, wpływając aktywnie na decyzje dotyczące rozwoju Wisły oraz poprawie standardu życia mieszkańców. 

Kontakt z Burmistrzem - Tomkiem Bujokiem

 

Wystarczy informacji? Zanim wyłączysz komputer, nie zapomnij o kontakcie z nami!